Go to Top

FUZIJA II: plesno glasbeni večer, 21.6.2020

FUZIJA II: PLESNO GLASBENI DOGODEK ZA OTROKE, MLADE IN ODRASLE
21.6.2018, CK ŠPANSKI BORCI od 17.30 dalje

 

PROGRAM ZA OTROKE

 17.00 – 19.00 DELAVNICE ZA OTROKE

Kuharske delavnice za otroke 3+: skupaj z otroki bomo vihteli kuhalnice in pripravljali afriške dobrote, izvajata Teja in Serena

Ročne spretnosti: poslikava telesa s kano, delavnica tradicionalnega palestinskega vezenja in barvanje mandal na majicah, delavnice izvajajo: Abir Aljondi, Samar Alkerawe, Soumayeh Manafi, Katarina Kromar

 19.00 – 19.40 AFROKIDZ: TUENDENI AFRIKA – plesno glasbena predstava za otroke, 3+

Nastopajo: Alina Jarh, Nana Leonardi, Gaja Mazvita, Leon Thsenolo, Askala Meza Geršak, Sara Požar, Mamorou Sanou, Emina Baj
Režija: Emina Baj
Produkcija: Mednarodni kulturni zavod Ritem Afrike

 20.00 – 21.15 PLESNO GLASBENI VEČER

SODOBNI IZRAZNI PLES, Urša Rupnik
 Nastopajo: Hsin-I Cho, Jerca Klinar, Zala Mojca Jerman Kuželički, Špela Setničar, Andreas Doukas, Petra Pekolj, Kaja Marion Ribnikar, Brina Dokl, Zala Pribaković, Neža Kokalj, Alja Caharijas, Katarina Mali

AFRO URBAN, Krista
Nastopajo: Alja Caharijas, Liza Duhovnik, Iva Crljenak, Peter Nzbandora, Sandra Vukota, Kristina Sicherl

AFROSODOBNI PLES, Maša Kagao Knez
Nastopajo: Tina Ažman, Azra Bašić, Vesna Bizjak, Eva Gorišek, Tjaša Jerak, Tadeja Korošec, Kristina Mihelj

 MODERNI PLES, Kaja Lin
Nastopajo: Eva Gorišek, Tajda Kavčič, Sandra Kavčič, Helena Fašelek, Tadeja Korošec

 Urša Rupnik & Ursus Dancers: Druga Prihodnost – Izseki Iz Predstave
Nastopajo: Ana Cvelfar, Brina Dokl, Andreas Doukas, Jerca Klinar, Zala Mojca Jerman Kuželički, Petra Pekolj, Marta Ramovš, Maja Maša Šömen, Mojca Špik, Kaja Vajdetič

Glasbenika in Avtorja Glasbe: David Nik Lipovac, David Kocmur
Mentorica In Koreografinja: Urša Rupnik
Asistentka Koreografinje: Iza Skok
Avtorja In Izvajalca Glasbe V Živo: David Kocmur, David Nik Lipovac
Kostumografinja In Izdelovalka Kostumov: Liza Šimenc
Oblikovanje Luči: Janko Oven
Producent: Studio Za Svobodni Ples, Društvo
Koproducenta: Plesni Teater Ljubljana, Studio Xxv
Finančna Podpora
: Jskd, Jskd Oi Ljubljana
Zahvale: Jernej Bizjak, Ema Marinčič (Mgml), Tiskarna Povše, Aljaž Verdev

 Maša Kagao Knez: KANY – plesni solo
Nastopa: Kany Michel Obenga
Koreografija: Maša Kagao Knez
Produkcija: Studio 25, zavod za kulturne dejavnosti

 Abir Aljondi; ADRENALIN – poezija iz Sirije

PLESNA SKUPINA HAIFA z udeleženci projekta S KULTURO DO DELA, arabski ples dabke
Nastopajo: Wasim Alkhatib, Urša Krašovec, Mohammed Orfahly, Abdallah Orfahly, Mohammed Burai, Bashar Abed, Feras Mikawi, Fares Mikawi, Ibrahim Mikawi, Ahmed Aboatheta

 S KUTURO DO DELA: PLESNI NASTOP, afriški plesi
Nastopata: Peter Nzobandora in Djonas Ahmed Abdillah Ibrahim

 BOBNARSKI NASTOP, Issiaka Sanou
Nastopa skupina tolkalcev pod mentorstvom Issiake Sanou

AFRIŠKI PLESI, Maša Kagao Knez
Nastopajo: Tina Ažman, Vesna Bizjak, Alenka Brodnjak, Polonca Čas, Jasna Hojak, Sabina Valek Derganc, Karin Krivec, Peter Nzobandora, Ana Vipotnik, Andreja Zidarič, Glasbenika: Issiaka Sanou, Mamourou Sanou

PLESNA SKUPINA SOPABOSE
Nastopajo: Tina Ažman, Vesna Bizjak, Tjaša Jerak, Krista, Ajda Žagar, Eva Žagar, Kany Michel Obenga
Bobnarja: Issiaka Sanou, Mamourou Sanou

Plesno glasbeni večer Fuzija II organizira Kulturno umetniško društvo Baobab v sodelovanju s Studio 25.
Dogodek je podprl JSKD.
Gostujoči program
Projekta s Kulturo do dela izvaja Zavod Global, zavod za gobalno učenje v sodelovanju s Studiom 25, zavodom za kulturne dejavnosti in društvom Odnos. Operacijo Kulturna dediščina - bogata pot za vstop na trg dela (S kulturo do dela) sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

VIDEO UTRINKI IZ DOGODKA